Oferta obozów językowych przygotowana jest dla każdego kto chce przeprowadzić naukę języka angielskiego szybko i dokładnie. Kursy językowe w Anglii to okazja do konwersacji z Nativami i szybkich efektów. Wyjazdy na kurs językowy do Wielkiej Brytanii 2017 dla młodzieży i dorosłych to nauka angielskiego 5x szybciej!

Wakacyjne obozy językowe dla młodzieży

Podczas wakacji kursanci w wieku 12 – 17 lat mogą uczyć się angielskiego i brać udział w programie zajęć dodatkowych w Devon School of English w Paignton.

  • 15 godzin zegarowych zajęć językowych w tygodniu
  • Zakwaterowanie z wyżywieniem u rodziny goszczącej
  • Opieka i bezpieczeństwo to priorytet
  • Wyjątkowy program zajęć językowych i dodatkowych

Sprawdź kursy i ceny obozów językowych dla młodzieży


Kurs opiewa o 30* 60 minutowych lekcji. Program zajęć składa się z 3 godzin od rana w godzinach 9:00 – 10:30, a następnie 11:00 – 12:30. Sylabus jest oparty o konkretne tematy połączony z naciskiem na komunikację oraz zajęcia dodatkowe (zajęcia dodatkowe odbywają się pod nadzorem opiekunów. Kursanci są zobowiązani brać udział w zajęciach dodatkowych i nie mają pozwolenia na ich opuszczanie). Program zajęć dodatkowych zawiera tygodniowo 4 popołudniowe wycieczki, 2 wieczorne i 1 całodniowa. Kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek. maksymalna ilość kursantów w grupie to 12 osób.


Kursanci zostają rozlokowani do domów rodzin goszczących tak blisko szkoły, jak tylko możliwe, maksymalnie 20 min drogi spacerem (pierwszego dnia podróż do szkoły odbywa się w towarzystwie członka rodziny goszczącej). Pokój zwykle dzielony jest z kursantami innej narodowości, ale może być to również przez nich wybrana, konkretna osoba lub pokój jednoosobowy, wszystkie opcje z pełnym wyżywieniem. Śniadania odbywają się u rodzin goszczących, następnie kursanci otrzymują drugie śniadanie (np. kanapka, przekąski, owoc i napój), które mogą zjeść w szkole lub na zewnątrz, w ogrodzie. Kolacja odbywa się wieczorem u rodziny.


CENA


Każdy słuchacz dostaje teczkę na materiały, długopis, broszurę informacyjną, materiały do pisania, certyfikat na zakończenie kursu.


Cena w GBP poniżej obejmuje opłatę za kurs oraz zakwaterowanie. W cenę kursu wliczona jest bezzwrotna opłata wpisowa w wysokości 77£ oraz opłata rezerwacyjna 41£.


Cena za tydzień to cena od niedzieli do niedzieli. Jeden dodatkowy dzień pobytu (przyjazd w sobotę) wiążę się z opłatą – 1/7 tygodniowej ceny zakwaterowania.


Cena nie uwzględnia kosztu biletów lotniczych w obie strony oraz dojazdu do Devon School, dlatego też do ceny w GBP należy doliczyć kwotę 1500 PLN (UWAGA: ta cena może ulec zmianie ze względu na zmianę cen biletów lotniczych w sezonie letnim). W celu uzyskania szczegółowych informacji odnośnie transferów prosimy o kontakt z biurem.


Kup OnLine           Rezewuj           Kontakt


Polub nas na FacebookObserwuj na InstagramRezerwuj Obóz Językowy