Oferta obozów językowych przygotowana jest dla każdego kto chce przeprowadzić naukę języka angielskiego szybko i dokładnie. Kursy językowe w Anglii to okazja do konwersacji z Nativami i szybkich efektów. Wyjazdy na kurs językowy do Wielkiej Brytanii 2017 dla młodzieży i dorosłych to nauka angielskiego 5x szybciej!
Oferujemy kursy dla dorosłych w Devon School of English przez cały rok.
Szczególnie polecamy kursy wakacyjne jednotygodniowe lub dwutygodniowe.
Angielski może być świetną zabawą, nawet kiedy jesteś dorosły! Elastyczne podejście kadry lektorskiej jest kluczem do udanej nauki. Nasze metody łączą komunikatywne podejście wraz z solidną podstawą gramatyczną.

  • Harmonogram zajęciowy 15 lub 23 godzinny (na tydzień)
  • General English & Business English
  • Kursy przygotowujące do egzaminów (Cambridge & IELTS)
  • Poziomy od Elementary do Advanced
  • Maksymalnie 12 osób w grupie
  • Pełne lub półpełne wyżywienie u rodziny goszczącej (w przypadku wyboru tego typu zakwaterowania)
  • Oferta całoroczna

 

Sprawdź kursy i ceny obozów językowych


Oferujemy kursy 1 lub 2 tygodniowe, 23 lub 15 godzinne harmonogramy zajęć z mieszkaniem u rodziny goszczącej z pełnym lub niepełnym wyżywieniem (bez drugiego śniadania), apartamencie, hotelu lub we własnym zakresie.


Pełne wyżywienie jest serwowane od poniedziałku do piątku za dodatkową opłatą 27£/tydzień. Uwaga: drugie śniadania w ciągu tygodnia, to np. kanapki.


W cenę kursu wliczona jest bezzwrotna opłata wpisowa w wysokości 77£ oraz opłata rezerwacyjna 41£. Pozostała wysokość kwoty zależna jest od wybranych poniżej wariantów.


Cena za tydzień to cena od niedzieli do niedzieli. Istnieje możliwość zakwaterowania w sobotę za dodatkową opłatą (dodatkowy dzień).


Cena nie uwzględnia kosztu biletów lotniczych w obie strony oraz dojazdu do Devon School. W celu uzyskania szczegółowych informacji odnośnie transferów prosimy o kontakt z biurem.


Aby zarezerwować miejsce na kursie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, podpisać umowę oraz wpłacić zaliczkę w polskich złotych o równowartości 100£ po kursie http://www.xe.com z dnia wpłaty (pieniądze sprzedaż).


Kup OnLine           Rezewuj           Kontakt


Polub nas na FacebookObserwuj na InstagramRezerwuj Obóz Językowy